Diyet Diyet
Ekibimiz
 

Kurucu | Dyt. Süeda YAMAN

Merhaba, ben Diyetisyen Süeda Yaman. Sağlıklı yaşamı desteklemek ve bireylerin beslenme alışkanlıklarını olumlu yönde değiştirmelerine yardımcı olmak amacıyla Ankara'da kurduğum Diyet Diyet Sayfası'nın kurucu diyetisyeniyim. Eğitimime Lokman Hekim Üniversitesi'nde başladım ve Beslenme ve Diyetetik bölümünde lisans eğitimimi başarıyla tamamladım.

Dyt. Ahsen Kocacenk

Merhaba, ben Diyetisyen Ahsen Kocacenk. Manisa'nın sıcak atmosferinde sağlığa ve yaşam kalitesine odaklanan bir beslenme uzmanıyım.Lokman Hekim Üniversitesi'nden mezun oldum ve Beslenme ve Diyetetik bölümündeki lisans eğitimimi bu alanda derinlemesine bilgi edinerek tamamladım. Diyet Diyet kalitesi ile sizlerleyim.

Dyt. Yaren Kaygusuz

Merhaba, ben Yaren Kaygusuz, Samsun'un enerjisiyle dolu sokaklarında, insanların sağlıklı yaşam hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyan bir diyetisyenim. Lokman Hekim Üniversitesi'nde Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum ve bu alandaki lisans eğitimimi tamamladım.

Dyt. Seden Buyukcavusoglu

Merhaba, ben Diyetisyen Seden Büyükçavuşoğlu. Afyonkarahisar'ın lezzetlerle dolu atmosferinde, sağlığa adanmış bir yaşam tarzı ve beslenme konusunda rehberlik etmekten büyük bir keyif alıyorum. Anadolu Üniversitesi Aşçılık ve Lokman Hekim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümlerinden mezun oldum.